SP-GB-LX-IDFN-EN4 RDH 901 20/D0210 FTLF1318P2BTL-E1 1000BASE-LX10, 1xFC optický modul

€24.88

SKU: w10782
Kategória: iné
Zdieľanie v sociálnych médiách:

Štítky: btc baník, sláva boyz, kráľovná tiara, eth baník, loptu medveď, priemysel pc, gang glo, mi router, dick grayson, 635 ložisko.

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov? Väčšia časť čísla? Ponuky pre BOM?Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality. Pre viac informácií alebo technické otázky, prosím, neváhajte tocontact SeeMe služby.

Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Ak máte nejaké otázky o platbu, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby. Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny, prosím, láskavo kontaktujte nás.

2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na www.realitykralova.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky, dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny. Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní, ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc. Odpovieme do 24 hodín.

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb, ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín, prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky. A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér, e-mail, alebo telefón. Sme stále tu, aby v našich silách pre vás. Dajte nám vybudovať zdravo, pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

stav Pôvodný
Typ Konektora Hybrid
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu RDH 901 20/D0210
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky SMTE

Napíšte svoju recenziu!


Môžete tiež rád

Doprava zadarmo náhradné CB-16 sekáčik čepeľ pre CT-30 sekáčik
Náhradné CB-16 čepeľ pre CT-30/ CT-30A sekáčik ​ CB-16 Náhradné čepele sú určené pre použitie s CT-30/ CT-30A optického vlákna sekáčik. Prosím, neváhajte nás kontaktovať na Skype: optoelecs Whatsapp:008615858212695

€12.92 €12.40

45-162 a 45-163 Optický Striptérka /Optického Vlákna Bunda Striptérka /Sekáčik/Rezačka
Package : 1pcs 45-162 a 1pcs 45-163 Striptérka \ akceptujeme Alipay, Bankovým Prevodom, a Western Union. Ak potrebujete ďalšie informácie, prosím, neváhajte kontaktovať nás, Vďaka! Môžeme loď vašej položke cez www.realitykralova.sk Doprava . EMS, DHL, UPS, TNT, Fedex, Hong Kong Post, a Singapure Post, a tak na

€15.50

100 párov FSM-50. ROKOV 60. ROKOCH 70-tych rokoch 80-tych rokov 70. ROKOV+ 80+70R Vlákniny Fusion Splicer zváranie Elektródou prút, vyrobený v Japonsku ELCT2-20A
Produkty Detaily: Pred Y ou Kúpiť 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie

€42.21 €41.36

100KS 3M 8802-TLC/3 Optický Rýchly Konektor Singlemode SC APC optický rýchly konektor SC rýchly konektor
'100KS 3M 8802-TLC/3 Optický Rýchly Konektor Singlemode SC APC optický rýchly konektor SC rýchly konektor 3M8802-TLC/3 vložené typ optického vlákna studenej spoločné 3M NPFG 8802 TLC konektor pomocou mechanických pripojenie technika, môže rýchlo sa v field3mm a FRP do 8 slovo pigtail vnútorné kábel (2 mm*3

€91.31

FTTH (Fiber Optic Tool Kit 12pcs/set FC-6S Vlákniny Sekáčik -70~+3dBm Optického Výkonu Meter 5 km Laserové pero набор инструментов
Balenie Zoznam FTTH Nástroj Súpravy Príslušenstva Zoznam Č . Množstvo ( ks ) Produkt 1 1 Prepravný Vak z celej súpravy 2 1 Optické Power Meter -70~+3dBm 3 1 SC prenos konektor pre power meter 4 1 Chránené

€30.15

Doprava zadarmo Mastech MS8229 5 v 1 Auto rozsah Digitálny Multimeter
Mastech MS8229 5 in1 Auto rozsah Digitálny Multimeter Novo vydané Sinometer MS8229 DMM je vylepšená a modifikovaná verzia široko chválil Mastech MS8209, kombinuje multimeter, zvukomer, teplomer, luxmeter, vlhkosť meter, všetko v jednom. Tiež je vybavený mnohými príjemné funkcie, ako je teplota & vlhkosť

€41.78

LODFIBER 3 m (10 ft) SFP-H10GB-CU3M C-je-c-o Kompatibilných 10G SFP+ Pasívne Priame Pripojiť Medi Twinax Kábel
3 m (10 ft) Cisco SFP-H10GB-CU3M Kompatibilné 10G SFP+ Pasívne Priame Pripojiť Medi Twinax Kábel Detaily Produktu: Katalógové Číslo: SFP-H10GB-CU3M Kompatibilné: Cisco Typ konektora: SFP+ k SFP+ Konektor Max Rýchlosť prenosu Dát:10Gbps Dĺžka kábla: 3 m(10 ft) Teploty

€15.50

8 V 1 Optický FTTH Tool Kit FC-6S Vlákniny Sekáčik Zrakového Power Meter 12km Vizuálne Poruchy Locator
8 V 1 Optický FTTH Tool Kit FC-6S Vlákniny Sekáčik Zrakového Power Meter 12km Vizuálne Poruchy Locator Balík obsahuje 5 x IPA čistý papier 1 x VOLKS-12A/12B Optické Power Meter 1 x 12KM Vizuálne Poruchy Locator 1 x Vlákniny Sekáčik FC-6S 1 x CLAUSS Optický Striptérka/Model: CFS-2 1 x Optický Stripping Nástroj 1

€56.20 €55.08

Wholesales FO103-S jednootvorová optický kábel striptérka svorka Vlákniny stripping kliešte na Drôt striptérka
Popis výrobku: 250 µm náteru vrstva pre odizolovanie 125 µm vlákien. Tvaru úst a otvor na čepeľ môže byť použitý pre presné stripping z optických vlákien náter vrstva. Produkcia bola prednastavené, žiadne ladenie, žiadne poškodenie vlákien. Čepeľ povrch je presne tvarované, uhasí, temperamentné a

€6.80 €5.79

10/KS 3um Optických Vlákien, leštenie papier 3um Optického vlákna brúsenie list 3um Optických leštenie účtovná doprava Zadarmo
10/KS 3um Optických Vlákien, leštenie papier Optického vlákna brúsenie list 3um Optických leštenie list pre Optické vlákna brúska spotrebný materiál Zadarmo doprava Hlavné použitie: Vhodné na rôzne materiály s vysokou presnosťou a zrkadlo leštenie, ako napríklad: Lož Zhan optické leštenie A lepidlo hrubé

€15.94

10 Ks/taška SC /APC na LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Kábel
10 Ks/taška SC /APC na LC/UPC Simplex 3.0 mm Single Mode Fiber Patch Kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré echangeabilityGood Odolnosť

€15.50 €10.23

Amerika FIS F11301T tri Miller vlákniny kliešte, optických stripping kliešte, skrývka je vrstva vlákien stripping kliešte
Amerika FIS F11301T tri Miller vlákniny stripping stripping kliešte svorka svorka svorka vlákniny stripping odstrániť povlak 250 m potiahnuté vrstvou 125 m vlákniny Otvor na vrchu 1.98 mm môžu byť použité pre odizolovanie vlákna vonkajší plášť otvor V typ a 140 m na okraji svorka môže byť použité, aby

€13.05

RY-S200D Nový TELEVÍZNY Signál Úroveň Meter CATV Kábel Testovanie 5-870MHZ MER BER
RY-S200D Nový TELEVÍZNY Signál Úroveň Meter CATV Kábel Testovanie 5-870MHZ MER BER Funkcie S200/S200D Úroveň Signálu 1 Meter. Testovací nástroj platné pre údržbu CATV (Analógové, Digitálne meranie NAKLONENIA)systém; 2. Kompaktné, ľahké, ľahko sa prenáša; 3. S dual-channel meranie displej, to je

€213.62

A-80. ROKOV, Zelená Automatické Fusion Splicer Stroj Optický Fusion Splicer Optických Spojov Stroj Optické Zvárací Stroj
A-80. ROKOV, Zelená Automatické Fusion Splicer Stroj Optický Fusion Splicer Optických Spojov Stroj Optické Zvárací Stroj Funkcie: 1.Čínsky a anglicky dvojité jazyk zapínanie, Čínština a angličtina pokyny. 2. oranžová, zelená dvojitá farba voliteľná. (predvolené orange) 3. aby sa zabránilo

€544.03 €516.82

10-20Km laser Červené Svetlo pero Optické Testovacie Pero 20MW optický vizuálne poruchy locator
Úvod: red light pen je tiež nazývaný svetelné pero, pero typ červené svetlo, zdroj, viditeľné svetlo detekcie pero, optické vlákna chyba detektora, optické vlákna chyba polohy nástroja a tak ďalej, väčšina z nich sa používajú na detekciu optického vlákna breakpoint, FC, SC, ST všeobecné rozhranie, ak

€17.10 €14.88

2 ks SFP Vlákniny RJ45 converter gigabit SFP GPON/OLT media konvertor 1000Mbps Gigabit SFP Optických Doska
SFP Vlákniny RJ45 converter gigabit SFP GPON/OLT media konvertor 1000Mbps Gigabit SFP Optických Konvertor 10/100/1000 mb / s SFP Slot, Ethernet Media Konvertor vezmite Prosím na vedomie: 1. Táto cena neobsahuje napájací adaptér. 2. SFP moduly nie je zahrnuté v cene. Prehľad Tento 10/100/1000M, Gigabit

€19.55

Doprava zadarmo Optický Stripping Striptérka FO 103-S Fibra Optica Striptérka FO 103-S Optických Striptérka
Doprava zadarmo Optický Stripping Striptérka FO 103-S Fibra Optica Striptérka FO 103-S Optických Striptérka Funkcie: - Pre odizolovanie 250 mikrónov buffer náter vystaviť 125 mikrónov cladded vlákniny - 140 µm priemer otvoru a V-otvorenie v čepeľ umožňuje odstránenie 250 mikrónov buffer

€9.75

ZHWCOMM VFL 20MW Kovu, optických vlákien, laser tester FC/SC Adaptér 20 km vlákniny optica kábel vizuálne poruchy locator
Funkcie - MQW LD optický zdroj - Prevádzkový režim: CW a GLINT - FC, SC, ST,LC Všeobecné rozhranie - Dlhé inšpekcie vzdialenosť - Trvalý výkon - Robustný a odolný shell - Pero dezén, vhodné pre použitie a vykonávať Funkciu - Vyhľadajte vlákniny poruchy, ako napríklad zlomenina a ohýbať - Porucha kontroly

€7.65

50/100ks SMA Prachu spp pre SMA optický adaptér, kovové piliny kryt pre SMA ftth spojka časť ochranné spp doprava zadarmo
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 50pcs 100ks Prachu spp pre SMA optický adaptér, kovové piliny kryt pre SMA ftth spojka časť ochranné spp doprava zadarmo ELINK Pic Zobraziť:

€34.28

2020 5 km Červené Laserové Pero 10Km Optické Testovacie Pero, 20 km, Červená Zdroj Svetla 30 km Lítiová Batéria Nabíjateľná SC/FC/ST LC Konektor
UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial

€18.95 €15.16

100KS/krabica FTTH SC APC single-mode optického SC APC rýchly konektor SC APC FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor
1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,5 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický výkon 7. Kábel skúška v Ťahu v súlade

€35.97 €32.73