Cena: 165 000.-Eur 

Lokalita:  Liptovská Porúbka

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného, nadštandardne zariadeného rekreačného domu  v rekreačnom stredisku v Liptovskej Porúbke.Dom má rozlohu 84 m2, terasu 12 m2 a verandu 7 m2. Na prízemí je vstupná chodba, priestranná obývacia časť s krbom  spojená s kuchyňou, komora, WC,  na poschodí sú dve izby a kúpelňa s vaňou .Použité sú kvalitné materiály- keramická dlažba,drevená plávajúca podlaha, drevená palubovka, bezpečnostné dvere, masívne interiérové dvere, plastové okná v prevedení dreva, vápennocementové štukové omietky.Ústredné kúrenie – elektrický kotol PROTHERM 12 kW, digitálny, bezdrátový termostatický ovládač kotla,radiátory KORAD s termostatickými hlavicami,ohrev vody elektrický ohrievač TATRAMAT 150l.

Dom je komplet zariadený nábytkom- vstavané skrine, postele, sedačka, kuchynská linka vybavená- varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou + plazmová TV, satelit, DVD, koberce, závesy, dekoračné doplnky.

Pred domom je spevnená plocha pre parkovanie dvoch áut, celý areál má pekne upravený trávnatý povrch, detské ihrisko, preliezky.

Je možnosť efektívneho prenajímania domu, ktoré zvyšuje predpoklad zhodnocovania vkladu,  renomovanou správcovskou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje komplexné služby v oblasti správy, technickej údržby a, samozrejme, i celoročného vyťažovania.

 

Kontakt na makléra:

Mgr. Darina Králová
mobil: +421 903 646 756
e-mail: info@realitykralova.sk

Napíšte nám: